Cooperate With Us

Emilce wszystko wolno. Aaaa! Przecież zapomniałabym całkowicie pierwszej samotnej nocy dziecka! To znaczy nie że samotnej, że niemowlę samo pod namiotem, nad jeziorem. Nie no, u dziaków! I zaś panika! I nieprzespana noc! I najgorsze scenariusze, że na bank babcia z dziadkiem głusi, chociaż mają jakieś forty-50 lat. Że nie nakarmią w nocy, że dziecko padnie z głodu, braku wody, wycieńczenia organizmu, ewentualnie wychłodzenia. I co 15 minut telefon do swojej mamy „ej! wszystko ok?! nic się nie dzieje?!”. Oczywiście wiadomo, że tak to jest przy pierwszym maluchu, przy 3 to człowiek sam wyłącza telefon, żeby nikt mu ciszy nie zakłócał, bo już wie, że babcia i dziadek nie są w ciemię bici i sobie poradzą doskonale.
Wykonywanie zarządu rzeczą wspólną polega na tym, iż na dokonywanie czynności zwykłego zarządu, np. pobieranie czynszu z tytułu najmu wspólnego lokalu, potrzebna jest zgoda większości współwłaścicieli. Większość taką ustala się na podstawie posiadanych przez konkubentów udziałów w przedmiocie. Jeżeli te udziały będą równe, wówczas potrzebna jest zgoda obydwojga konkubentów. Na rozporządzanie rzeczą i dokonywanie innych czynności przekraczających zakres zwykłego zarządu, np. sprzedaż rzeczy, ustanowienie na wspólnej nieruchomości hipoteki, niezbędna jest zawsze zgoda obojga konkubentów, bez względu na wielkość udziałów posiadanych przez każdego z nich w przedmiocie. Tak przynajmniej teoretycznie powinien wyglądać zarząd wspólnym przedmiotem, jednakże konkubenci mogą umówić się co do tego odmiennie, nawet w sposób dorozumiany, np. przez wykonywanie zarządu tylko przez jednego z nich przy braku sprzeciwu drugiego konkubenta.
Prośbę ułaskawienie reżysera, ze względów humanitarnych, skierował w czerwcu do władz Rosji także sekretarz generalny Rady Europy, Thorbjoern Jagland. Rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow, poinformował jednak, że checklist ten nie może stanowić podstawy do ułaskawienia. Wcześniej sam Putin podkreślał publicznie, iż zarzuty wobec Sencowa nie mają związku z jego działalnością twórczą, a dotyczą terroryzmu.
Moja córcia ma three,5 roku i nadal pije moje mleko. Czy planowałam tak długo karmić? Nie, ale w trakcie samo tak wyszło. Starsza córka odstawiła się sama w wieku 2 lat. wiecej wskazowek na blogu rozumiem krytyki i wmawiania matkom długo karmiących, że mają jakieś problemy ze sobą. Ja nie mam i moje dziecko też nie. Córeczka sama, stopniowa rezygnuje z piersi i myślę, że wkrótce będzie do tego gotowa. Karmienie czy też nie karmienie piersią to jest indywidualna sprawa każdej mamy i uważam, że temat ten w ogóle nie powinien podlegać dyskusji. Ja widzę ile korzyści moje dziecko ma z tak długiego karmienia i to jest dla mnie najważniejsze. Oprócz tego spożywa normalne posiłki, nie szarpie mnie za bluzkę w miejscach publicznych itd. Dodam jeszcze, że obie córki jako nieliczne wśród swoich rówieśników mają zdrowe zęby, bez próchnicy. Ja karmienie piersią będę wspominać jako jeden z piękniejszych okresów w moim życiu.
Wszystkie dzianiny kupujemy u polskich, wcześniej weryfikowanych producentów. Ograniczenie spotkań z ojcem to wina sadów tzn sędziów z reguły kobiet ,matki dzieci myślą sobie a nie dziecku dla nich ważniejsze jest postawić na swoim -dziecko na drugim planie a sądy im w tym pomagają. Takie obawy dokładnie przedstawiła moja „żona” podczas rozmowy z Magdą. Rozwiązanie przyszło od razu - za dodatkową opłatą oraz problemami natury cywilnej, trzeba było starać się status rezydenta na Ukrainie lub Wielkiej Brytanii. To też się łączy z dodatkowymi kosztami, które mielibyśmy ponieść.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *